Wyszukiwarka

Zespół

zdjęcie - Barbara Stanik

Barbara Stanik

Dyrektor Projektów HR / Trener (Executive Career Coach).

Doświadczony Menedżer z certyfikatem Europejskiego Trenera Biznesu wg. metodologii SET na poziomie zaawansowanym oraz międzynarodową akredytacją coachingową - ACC w International Coach Federation – Global.  Posiada wieloletnią praktykę zawodową, w tym 15 lat na stanowiskach kierowniczych w działach personalnych i administracyjnych w uznanych firmach o międzynarodowym zasięgu działania, blisko 2 lata w zakresie zarządzania firmą High Performance Center oraz 8 lat w prowadzeniu programów szkoleniowych i procesów coachingowych.

Ukończyła studia o specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz wiele krajowych i zagranicznych szkoleń z zakresu rozwoju pracowników, narzędzi HR, kompetencji osobistych, prezentacyjnych i przywódczych.

Specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnych treningów i coachingów menedżerskich, ocenie potencjału przywódczego, wzmacnianiu kompetencji interpersonalnych i poprawie komunikacji. Projektuje i przeprowadza warsztaty z tematyki: Podstawy przywództwa (Essentials of Leadership) -  Trening komunikacji - Trudne rozmowy menedżerskie - Budowanie efektywnych zespołów - Pozafinansowe techniki motywowania i integrowania pracowników - Podnoszenie kompetencji radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania sytuacji konfliktowych - Wywieranie wpływu - Budowanie autorytetu szefa z podstawami autoprezentacji i wystąpień publicznych - Negocjacje WIN-WIN.

Posiada bogate doświadczenia we współpracy z kadrą menedżerską wielu uznanych korporacji, które wspiera w ramach programów szkoleniowych, motywacyjnych projektów Assessment Centre, sesji coachingowo - mentoringowych oraz outplacementowych.
Pracowała i realizowała projekty m.in. dla: Kompania Piwowarska, Nokia, Herbapol, Grupa Pracuj Solutions, Lafarge, Bärwolf, Kanlux, Optopol Technology (Canon Group), Architekci kariery, Foster Wheeler, FWE Fakop, PSZK, California Computer, Polmarkus, NT Industry, ING Bank Śląski.

wersja01

Paweł Strycharczyk

Trener / Konsultant / ACC ICF Coach.

Specjalizuje się w szeroko rozumianych szkoleniach z zarządzania, praktycznych umiejętności psychologicznych (motywacja, sprzedaż, negocjacje, komunikacja, realizacja celów) jak i pracą indywidualną opartą o coaching i rozwój umiejętności osobistych.

Zdobył doświadczenie w obszarze szkoleń miękkiego HR, organizacji eventów, szerokiego zakresu szkoleń rozwoju osobistego, terapii regresywnych i systemowych. Posiada doświadczenie w zakresie zarządzania, realizacji projektów i wsparcia dla biznesu. Szkolił i szkoli Trenerów m.in. z tematów zwiększania efektywności projektów szkoleniowych i pracy w oparciu o proces grupowy. W swojej pracy łączy praktyczne doświadczenie z umiejętnościami przekazywania wiedzy.

Jest współtwórcą nowatorskich szkoleń z zakresu Treningu Regulacji Emocji prowadząc projekt badawczy w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykorzystuje współczesny dorobek teorii systemowych w zakresie ustawień organizacyjnych, jako skutecznego narzędzia diagnozowania i rozwiązywania problemów w firmach i instytucjach.

Przygotowanie trenerskie zdobywał uczestnicząc w Szkole Trenerów Biznesu, dwuletnich warsztatach autorskich metod pracy z grupami oraz wielu innych szkoleniach z zakresu doskonalenia umiejętności trenerskich, terapeutycznych, organizacyjnych (ponad 2000 godzin szkoleń doskonalących). Od ponad ośmiu lat aktywnie prowadzi szkolenia, warsztaty i konsultacje. Posiada certyfikat coacha ICF ACC, Prince2 i IPMA D.

Prywatnie od lat zajmuje się Jogą, jako skutecznym narzędziem relaksu i rozwoju osobistego. Praktykuje i uczy tej dyscypliny łącząc tę pasję z kolejną, którą są podróże. Od 7 lat organizuje i prowadzi wyprawy do Indii.

ANIA

Anna Kubecka

Coach ICF ACC / Specjalista ds. personalnych i komunikacji wewnętrznej.

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i studiów podyplomowych na kierunku: zarządzanie zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Europejskiej im. J. Tischnera.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z osobami różnych narodowości i branż, od wolontariuszy w fundacji i pracowników jednostek publicznych po środowisko międzynarodowych korporacji, w których wdrażała wiele procesów z obszaru HR. Brała udział w rekrutacji wykwalifikowanej kadry trenerów pracy z osobami z autyzmem. Kierowała wdrożeniem nowego procesu rekrutacji pracowników w Radiu Kraków i nadzorowała system ocen pracowniczych oraz programy rozwoju pracowników i trenerów wewnętrznych. Była odpowiedzialna za prowadzenie badań opinii pracowników oraz rozwój kultury organizacyjnej poprzez  narzędzia komunikacji wewnętrznej w Shared Service Center. w firmie Vattenfall (teraz TAURON Obsługa Klienta). Szkoliła pracowników z zakresu wartości korporacyjnych, komunikacji oraz budowania zespołu. Posiada wiedzę z zakresu zarządzania projektami Prince II .

Zrealizowała ponad 300 godzin sesji z Klientami. Specjalizuje się w coachingu dla pracowników średniego szczebla oraz menedżerów w zakresie realizacji celów rozwojowych, budowania ścieżki kariery, prowadzenia trudnych rozmów, motywacji oraz równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. Swoim Klientom oferuje przyjazną atmosferę spotkań, dyskrecję, doświadczenie (w HR w różnych sektorach) oraz profesjonalizm, a co najważniejsze - wsparcie w realizacji celów poprzez: uważne słuchanie i stawianie właściwych pytań, ćwiczenia, materiały, literaturę, czy syntezę kolejnych sesji. 

Prywatnie wraz z najbliższymi rozwija swoje pasje. W zimie jazdę na nartach a jako instruktor PZN naukę dzieci i dorosłych. W lecie jako pilot wycieczek organizuje wyprawy dla rodziny i przyjaciół.

IMG 0669

Gerard Sigmundzik

Trener sprzedaży i kompetencji menedżerskich / ACC ICF Coach.

Doświadczony Menedżer Sprzedaży z międzynarodową akredytacją coachingową ACC w International Coach Federation – Global. Posiada wieloletnią praktykę zawodową w tym 18 lat na stanowiskach kierowniczych w działach handlowych w uznanych firmach o międzynarodowym zasięgu oraz 8 lat indywidualnej działalności gospodarczej.

Ukończył studia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Śląskiego, wiele szkoleń z zakresu kompetencji  handlowych, osobistych, prezentacyjnych, rozwoju  pracowników oraz Akademię Menedżerów  Sprzedaży.

Przeprowadza indywidualne coachingi dla menedżerów, przedstawicieli handlowych, jak i szkolenia dla grup sprzedażowych z zakresu motywacji, sprzedaży (coaching „on the job”), negocjacji, realizacji celów indywidualnych i zespołowych czy prowadzenia trudnych rozmów biznesowych.

Zrealizował około 800 godzin sesji z Klientami w tym 600 godzin w ramach indywidualnych treningów handlowych. Swoim klientom oferuje wsparcie w realizacji celów, doświadczenie i profesjonalizm.

Prywatnie wraz z najbliższymi rozwija swoje pasje: podróże, sport oraz  taniec.

asia

Joanna Wesołek

Psycholog, coach, doradca zawodowy, nauczyciel akademicki, instruktor choreoterapii oraz trener szkolenia „Spadochron”. Swoją karierę rozpoczynała jako doradca zawodowy-psycholog, pomagając innym w kreowaniu ich rozwoju zawodowego i osobistego. Od ponad pięciu lat kieruje zespołem doradców zawodowych, zdobywając praktyczne doświadczenia w zarządzaniu oraz tworzeniu projektów. Jako nauczyciel akademicki prowadzi zajęcia z takich przedmiotów jak: trening interpersonalny, psychologia procesów poznawczych, doradztwo zawodowe, coaching.

Cały czas rozwija swój warsztat pracy regularnie uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, zdobywając uprawnienia do stosowania różnych metod i technik wspomagających rozwój człowieka, m.in. w zakresie choreoterapii, coachingu, Programowania Neurolingwistycznego, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Dialogu Głosów i innych.

Mając ponad 8-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi specjalizuje się w udzielaniu wsparcia psychologicznego w trudnych sytuacjach życiowych, określaniu i rozwoju potencjału osobistego/zawodowego, rozwoju samoświadomości, komunikacji interpersonalnej, radzeniu sobie ze stresem, planowaniu kariery oraz aktywizacji zawodowej. Pracę zawodową łączy ze swoimi zainteresowaniami - pasjonuje się tańcem, arteterapią, tematyką rozwoju osobistego, a gdy ma jeszcze chwilę wolnego czasu, oddaje się górskim wędrówkom, skąd wraca z nowymi inspiracjami i energią do działania.

marta

Marta Stępniewska

Specjalista ds. sprzedaży usług HR

Posiada doświadczenie zarówno w sprzedaży, jak i pracy w działach personalnych. W ramach wsparcia działów HR zajmowała się pracami administracyjnymi tj. przygotowywanie dokumentów związanych z finalizacją i zakończeniem stosunku pracy, wyliczaniem przysługującego urlopu, kompletowaniem i aktualizacją akt personalnych oraz organizacją szkoleń. Praca z dokumentacją jest jej pasją, którą realizuje także poprzez profesjonalną archiwizację dokumentów, którą prowadziła m.in. dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Odbywała również staż w jednym z urzędów Dzielnicy dla m. st. Warszawy.

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Menedżerskiej, gdzie ukończyła specjalność: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Brała udział w seminariach i konferencjach branżowych oraz specjalistycznym kursie kadrowo-płacowym.

Prywatnie uwielbia podróże i fotografię. W wolnych chwilach rozwija swoje umiejętności kulinarne. Ubóstwia spędzać czas w gronie najbliższych.

gosia fotka

Małgorzata Szydłowska-Pęśko

Ekspert HR, Coach ICF

Posiada wieloletnie doświadczenie na różnych stanowiskach w działach Human Resources Międzynarodowych Organizacji. Współpracowała z licznymi Pracodawcami na terenie USA jako koordynator Międzynarodowych Programów Zatrudnienia. Specjalizuje się w realizacji projektów HR.

Jest absolwentką Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach, ukończyła studia podyplomowe z zakresu Nowoczesnych Narzędzi Oceny i Rozwoju Pracowników, posiada Licencję SLG Thomas International Management System oraz Certyfikat Instytutu Rozwoju Biznesu w zakresie projektowania i prowadzenia sesji Assessment Center/Development Center. Jest członkiem ICF Polska. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu HR.

Specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i zarządcze, projektowaniu i wdrażaniu systemów ocen okresowych, systemów motywacyjnych oraz programów talentowych.

Szczególnym zainteresowaniem darzy obszar rozwoju pracowników w ramach którego pracuje jako Coach oraz aktywnie działa w ramach organizacji International Coach Federation, prowadzi szkolenia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz projektuje i prowadzi liczne sesje Assessment/Development Center.

W życiu prywatnym i zawodowym kieruje się mottem „Do what will make you happy in the long run”.

 ania

Anna Bojdo

Konsultant HR / Doradca Kariery

Absolwentka Socjologii oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Potencjałem Pracowników w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Swoje pierwsze doświadczenia w obszarze HR, zdobywała w firmie należącej do jednego z największych koncernów branży motoryzacyjnej oraz w jednej z czołowych agencji doradztwa personalnego, gdzie poznała zasady funkcjonowania branży.

Posiada doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta oraz wiedzę z zakresu obecnej sytuacji na rynku pracy, realizując projekty outplacementowe.

W High Performance Center jest odpowiedzialna za rekrutację, konsultacje kariery, sprzedaż usług będących w ofercie firmy oraz budowanie pozytywnych relacji z Klientami w regionie dolnośląskim.

Praca umożliwia jej połączenie predyspozycji osobowościowych z rozwojem pasji i zainteresowań oraz udzielaniem pomocy innym, w odnalezieniu swojego miejsca na rynku pracy.

Interesuje się tematyką doradztwa zawodowego i rozwoju, motywowania pracowników, wpływem mediów na społeczeństwo oraz badań społecznych i marketingowych, które w wolnych chwilach realizuje.

emilia

Emilia Szypryt

Trener, Coach ICC, Doradca zawodowy

Z wykształcenia socjolog, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania, akademii trenera, doradztwa zawodowego, audytu i kontroli.  Jest certyfikowanym doradcą zawodowym oraz coachem ICC. Od 8 lat jest czynnym trenerem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju osobistego. Role zawodowe trenerki, doradcy i coacha łączy z bieżącą pracą operacyjną managera zajmującego się zarządzaniem projektami szkoleniowymi dla MŚP oraz projektami o charakterze społecznym. 

Obszar zainteresowań zawodowych i specjalizacji obejmuje zagadnienia rozwoju kompetencji przedsiębiorczych, zarządzania zespołem oraz pracy zespołowej, zarządzania zamianą organizacyjną i indywidualną, radzenia sobie ze stresem, doradztwa kariery i doradztwa edukacyjnego.

Realizowała projekty dla: Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Słupsku, Motobudrex Sp. z o.o.,  Tuden Sp. z o.o., świadczyła usługi dla różnych agencji i firm szkoleniowo – doradczych skierowanych do indywidualnych klientów. Współpracowała m.in. z Conversa Business Development, Instytut Szkoleń Profesjonalnych, Fundacja Gospodarcza „Pro Europa”, Edustar Centrum Szkoleń i Doradztwa.

 

Z wykształcenia socjolog, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania, akademii trenera, doradztwa zawodowego, audytu i kontroli.  Jest certyfikowanym doradcą zawodowym oraz coachem ICC. Od 8 lat jest czynnym trenerem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju osobistego. Role zawodowe trenerki, doradcy i coacha łączy z bieżącą pracą operacyjną managera zajmującego się zarządzaniem projektami szkoleniowymi dla MŚP oraz projektami o charakterze społecznym. 

Obszar zainteresowań zawodowych i specjalizacji obejmuje zagadnienia rozwoju kompetencji przedsiębiorczych, zarządzania zespołem oraz pracy zespołowej, zarządzania zamianą organizacyjną i indywidualną, radzenia sobie ze stresem, doradztwa kariery i doradztwa edukacyjnego.


Realizowała projekty dla: Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Słupsku, Motobudrex Sp. z o.o.,  Tuden Sp. z o.o., świadczyła usługi dla różnych agencji i firm szkoleniowo – doradczych skierowanych do indywidualnych klientów. Współpracowała m.in. z Conversa Business Development, Instytut Szkoleń Profesjonalnych, Fundacja Gospodarcza „Pro Europa”, Edustar Centrum Szkoleń i Doradztwa.